KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 4993527
nr 499 3527
Etsning
Rembrandt. avdrag 1800-tal Tyskland , 42x31
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 3 december 2007
kl 16:18:06
400 kr
750 kr
500 kr
600 kr
900 kr
800 kr